Sveikiname

• Pauliną G. (6a) laimėjusią I vietą konkurse "Diktantas 2024" (2024 m. gegužės 7 d.) daugiau čia
  • Eveliną R. (IVb) patekusią į LIV Lenkų kalbos ir literatūros olimpiados finalą (Varšuva, 2024 m. balandžio 13 d.)
  • Dariją Z. (3a) laimėjusią III vietą Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių diktanto konkurso "Mažųjų diktantas" (2024 m. vasario mėn.)
  • Eveliną R. (IVb) laimėjusią I vietą XXXV Lietuvos mokinių lenkų kalbos olimpiados finale (2024 m. vasario 22 d.)
  • Michalą M. (IVB) laimėjusį III vietą Lietuvos mokinių 56-osios biologijos olimpiados II etape (2024 m. sausio 19 d.)
  • Eveliną R. (IVb) laimėjusią II vietą XXXV Lenkų kalbos ir literatūros olimpiados II etape (2024 m. sausio 26 d.)
  • ansamblio "Šimtas šypsenų" dalyvius - Edgarą L. ir Amelią M., Daniel L. ir Sylviją D.,  Kamilį K. ir Emiliją Š.,  Gabrielį G., Magdaleną L. ir Rajmundą L. , Sandrą D. ir Valdemarą M., Anetą K. ir Patryką T. - laimėjusius I - III vietas ir finalą lenkų tautinių šokių turnyre  "Palma Wileńszczyzny" (2023 m. gruodžio 10 d.)
  • komandos JEŁ narius - Jaroslav G. (IIa), Ernest R. (IIa), Lukaš A. (IIa) - 2023 m. Vandens turbinų turnyro rungties "Našumas" I vietos laimėtojus (2023 m. lapkričio 8 d.)
  • komandos "Rybki" - Paulina G. (Ia), Agata M. (Ia), Dominika Š. (Ia)  - 2023 m. Vandens turbinų turnyro rungties "Galia" II vietos laimėtojus  (2023 m. lapkričio 8 d.)
  • stalo žaidimų turnyro regiono atrankos nugalėtojus Adrianą A. (8a), Nikoletą K. (8b), Aleksandrą A. (Ia), Sebastianą K. (Ia) ir Augystyną R. (Ib) (2023 m. lapkričio 8 d.) daugiau čia
  • Izabelą S. (6a), laimėjus AUKSO medalį lietuvių k. KINGS olimpiadoje , o matematikos ir anglų k. - SIDABRO medalius (2023 m. ruduo)