2024-10-22

Spalio 18 d. Adomo Mickevičiaus licėjuje minėjome Europos kalbų, technologijų ir sporto dieną. 5–6 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo sporto varžybose, pademonstravo ne tik gebėjimą dirbti komandoje, bet ir anglų kalbos žinias. 7–8 klasių mokiniai papasakojo apie britų arbatos virimo ir keksiukų kepimo tradicijas, supažindino klasės draugus su arbatos auginimo istorija britų kolonijose. I–II gimn. klasių mokiniai parengė netradicinę anglų kalbos pamoką, kurioje daug dėmesio skyrė gilesniam Didžiosios Britanijos kultūros pažinimui ir supažindino žiūrovus su Anglijos, Škotijos, Velso ir Airijos istorija, geografija ir kultūra, praturtindami savo pasirodymus nuotaikingomis angliškomis dainomis ir šių šalių liaudies šokiais, primindami apie Jungtinės Karalystės šalių kultūrų įvairovę ir kalbų turtingumą. Savo pažintinius gebėjimus mokiniai pademonstravo pasitikrindami įgytas žinias „Kahoot“ viktorinoje. Gimnazijos abiturientai ir trečiokai organizavo įdomius integracinius žaidimus ir užsiėmimus anglų kalba patiems mažiausiems – pradinukams. Visi puikiai ir turiningai praleido laiką.