2024-07-02

Birželio  21-29 d. mokyklos vaikų ir jaunimo šokių kolektyvas „Šimtas šypsenų”  dalyvavo ekologiniame Erasmus+ projekte "Kaimynystė klimato kaitos akivaizdoje" Murzasichle mieste (Lenkijoje).
     Projekto metu vyko teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, susiję su klimato kaitos tema, integracija ir edukacine veikla, susijusia su projekto tema. Jaunimas žiūrėjo Davido Attenborough filmą "Gyvenimas mūsų planetoje", vieną svarbiausių kūrinių apie klimato kaitą.
Projekto metu buvo surengta teminė išvyka į Niedzicos hidroelektrinę, jaunimas taip pat turėjo galimybę aplankyti Niedzicos pilį. Daug emocijų sukėlė pasipalukiojimas valtimis Dunajec tarpekliu.
Kolektyvo nariai tarpkultūrinio vakaro metu pristatė savo šalies kultūrą ir tradicijas, taip pat pristatė ekologines veiklas, kurios vykdomos mūsų mokykloje.